DEMO
GRATUÏTA

Nosaltres

MyNews va néixer a l’abril de 1995 per a desenvolupar el projecte MyNews Online, el primer diari electrònic personalitzat creat a Europa.

De 1996 a 1998 vam obtenir varis premis en innovació com a reconeixement a una pionera iniciativa que permetia personalitzar els continguts periodístics en format digital aprofitant l’accés a Internet.

La nostra cartera de serveis ha anat evolucionant cap al pressclipping, la gestió del coneixement i l’anàlisi de
dades. Actualment, cobrim les necessitats dels professionals de la informació relacionades a l’obtenció i explotació dels continguts publicats a premsa.

Tenim una posició de lideratge com a proveïdor en documentació periodística mitjançant la nostra Hemeroteca de premsa i col·laborem amb varis mitjans de comunicació elaborant i comercialitzant les seves pròpies hemeroteques.

Des de 2007 MyNews pertany al Grupo La Información, el principal grup de comunicació navarrès que es propietari, entre altres negocis, de la publicació Diario de Navarra.

5 raons per escollir MyNews

1.
Creiem en el valor de la informació: una organització millor informada ajuda als seus empleats a prendre millors decisions.

2.
Ens adaptem a les necessitats del client amb flexibilitat, oferint sempre autonomia d’ús i solucions innovadores.

3.

Mai perdem de vista la nostra proposta de valor: estalvi de temps i diners.

4.

Som especialistes en gestionar informació en diversos formats, fins i tot agregant continguts externs.

5.

Sempre acompanyem la nostra tecnologia d’un professional servei d’atenció al client.

El nostre equip

Jordi Mateu

Director general

jmateu@mynews.es

nosaltres_personal_1

Pilar Vall

Responsable de producte

pvall@mynews.es

nosaltres_personal_2

Helena Forcadell

Administració i Comptabilitat

hforcadell@mynews.es

nosaltres_personal_4

Enric Mogas

Responsable de Sistemes i R+D+i

emogas@mynews.es

nosaltres_personal_3

Alex Sabaté

Administrador de sistemes

asabate@mynews.es

nosaltres_personal_5

Francesc Fortuny

Tècnic en desenvolupament

ffortuny@mynews.es

nosaltres_personal_7

Jordi Morell

Tècnic en desenvolupament

jmorell@mynews.es

jordi-cuadrada-300x300

Alex García

Anàlisi de dades

agarcia@mynews.es

alex-cuadrado-2-300x300

Judith Serrano

Responsable de màrqueting i comunicació

jserrano@mynews.es

04-copia-min-300x300

Helena Moreno

Gestora de Comptes

hmoreno@mynews.es

helena-web-2-292x300

Ginebra Garcia

Gestora de Comptes

ggarcia@mynews.es

ginebra-cuadrada-1-300x300

Paula Mykhaylychenko

Gestora de comptes

pmykha@mynews.es

paula-min-300x300

Laura Plaza

Gestora de Comptes

lplaza@mynews.es

laura-cuadrada-300x300

Esther Ramos

Departament Comercial

eramos@mynews.es

esther-recortada-6-278x300

Antonio Ferrán

Departament Comercial

aferran@mynews.es

02-copia-300x300

Andrea Fernández

Departament Comercial

afernandez@mynews.es

01-copia-min-300x300
MyNews es membre de:

Sol·licita la teva demo gratuïta​

MyNews va néixer a l’abril de 1995 per a desenvolupar el projecte MyNews Online, el primer diari electrònic personalitzat creat a Europa.

De 1996 a 1998 vam obtenir varis premis en innovació com a reconeixement a una pionera iniciativa que permetia personalitzar els continguts periodístics en format digital aprofitant l’accés a Internet.

La nostra cartera de serveis ha anat evolucionant cap al pressclipping, la gestió del coneixement i l’anàlisi de dades. Actualment, cobrim les necessitats dels professionals de la

Tenim una posició de lideratge com a proveïdor en documentació periodística mitjançant la nostra Hemeroteca de premsa i col·laborem amb varis mitjans de comunicació elaborant i comercialitzant les seves pròpies hemeroteques.

Des de 2007 MyNews pertany al Grupo La Información, el principal grup de comunicació navarrès que es propietari, entre altres negocis, de la publicació Diario de Navarra.